Jak začít hrát facebook hru FarmVille

Online hra farmville je hra kterou můžete hrát v prostředí sociální sítě facebook. Je to současně jedna z nejvíce populárních online her na Facebook. Pokud vás baví farmaření a hry kde nemusíte zabíjet virtuální postavy, abyste vyhráli, tak je tato hra ta pravá pro Vás.

Farm Ville – online hra na facebook

Pro hraní hry farmville musíte mít vytvoření facebook profil. Pokud zatím nejste na facebook a chtěli byste se o této sociální síti dozvědět něco více, chtěli byste poradit jak se zaregistrovat na facebook tak se podívejte na stránku s návodem na registraci a vytvoření profilu na facebook. Pokud již jste prošli procesem registrace facebook a máte vytvořený profil, tak pro zahájení hry farmville stačí napsat název hry do vyhledávacího pole nebo přijmout některou z pozvánek kterou vám zaslali Vaši kamarádi.

Kde najít na facebook hru Farm Ville?

Pokud zadáte do vyhledávacího pole na facebook název hry farmville, zobrazí se Vám všechny nalezené výsledky. Hned na prvním místě byste měli vidět aplikaci farmville. Pro zobrazení této aplikace stačí kliknout na tlačítko zobrazit aplikaci a budete přesměrování na stránku s hrou o farmaření Farmville.

Vyhledávání FarmVille na Facebook
Vyhledávání FarmVille na Facebook

Na stránce s aplikací pak stačí kliknout na tlačítko přejít k aplikacím. Facebook se Vás následně zeptá, jestli povolíte hře farmville přístup do Vašeho účtu a spustí se Vám hra. Právě se vám úspěšně podařilo začít s hrou farmville.

FarmVille - aplikace na Facebook
FarmVille - aplikace na Facebook

Po zahájení hry se Vás farmville zeptá abyste zvolili jestli chcete ve hře mít postavičku muže (farmáře) nebo ženy (farmářky).

Zahájení hry Farm Ville
Zahájení hry Farm Ville

Svoji postavičku si můžete libovolně upravit v jednoduchém editoru postavičky ve farmville. Můžete si změnit účes, typ očí, nosu, vlasů, očí, nosu, a další. Úpravy vzhledu své postavičky ve farmville můžete přeskočit a rovnou se vrhnout do zahájení hry na farmáře.

Zahájení hry farmville – návod na první kroky

Zahájení hry je doprovázeno jednoduchým průvodcem. Celá hra je v angličtině. Nenajdete tady žádné české nápovědy. Ale hra je velmi intuitivní, co máte dělat pochopíte i bez jakékoliv znalosti angličtiny. Aby Vám to farmville celé zjednodušila tak na úvodu je krátký tutoriál (návod jak hrát hru farmville). Tan vás v několika rychlých krocích provede všemi základními činnostmi hry.

Na začátku máte svoji farmu skoro celou prázdnou. Na farmě o rozměrech 12×12 políček máte pouze 6 políček které jsou v nějakém stavu obdělání. Konkrétně na dvou polích není nic zasazeno. Na dvou polích máte zasazeno a vaše úroda teprve roste – její stav poznáte, pokud myší najedete nad příslušné políčko ve hře farmville. Zobrazí se vám text s názvem plodiny, která je zasazena a informace na kolik procent je úroda vyrostlá. A na posledních dvou polích máte plodiny připravené ke sklizení.

Hra farmville vás v několika jednoduchých krocích provede tím jak sklidit úrodu, jak znovu zorat pole a jak zasadit. Pokud splníte všechny požadované kroky, která po Vás v úvodu hra farmville bude chtít tak se automaticky zvýší váš level na 2. Tím se vám zpřístupní nové plodiny – konkrétně Strawberries (Jahody), Eggplant (Lilek), Wheat (pšenice) a Soyabeans (sojové boby). Ty pak můžete zasadit na další nově vytvořená políčka.

Pokud Vás zajímá jak hrát hru farmville a jak postupovat pro to abyste v této hře byli úspěšní. Jestli byste chtěli vědět, jaké jsou tipy a triky na farmville tak se podívejte do našeho dalšího článku s kde je návod na hru farmville na facebooku.

http://algin.cz/facebook/

3 comments

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *